• MASV 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Leeuwen, Tim vanOverige stafTeammanager
    Vlaanderen, DickOverige stafTeammanager
    Vlaanderen, DickTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingdetails

    BeginEindeLocatieKleedkamer
    di 02-mrt. 19:30di 02-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
    do 04-mrt. 19:30do 04-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
    di 09-mrt. 19:30di 09-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
    do 11-mrt. 19:30do 11-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
    di 16-mrt. 19:30di 16-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
    do 18-mrt. 19:30do 18-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
    di 23-mrt. 19:30di 23-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
    do 25-mrt. 19:30do 25-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
    di 30-mrt. 19:30di 30-mrt. 21:00Veld 1C met 1D2
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MASV 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKPSC 244001431112
    2DVC '26 432108357
    3SC Rheden 2321011837
    4Angeren 232108537
    5Sportclub Groessen 24202111106
    6GWVV 231116334
    7FC Bergh 241128624
    8MASV 23102810-23
    9OBW 33012410-61
    10VVO 200000000
    11Sprinkhanen 2200249-50
    12't Peeske 24004317-140

    Poulestanden MASV 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC 2320112576
    2MASV 23201131216
    3HAVO 23201111016
    4GSV '38 23003817-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    A, Jules van derTeamspeler
    Dzjandzgava, NicoTeamspeler
    Harbeek, JannickTeamspeler
    Hoffman, StephanTeamspeler
    Huisman, RensTeamspeler
    Kacem, BadrTeamspeler
    Kalleveen, Ids vanTeamspeler
    Lücke, LeroyTeamspeler
    Martinez Garay, CristianTeamspeler
    Winklaar, JonathanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MASV 2

    0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

    2,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd